93932

 • Hakkımızda

  FAYSEL İnşaat & Logistik Tekstil Gıda San. Tic. Ltd. Şti.

  2001 Yılında Bursa da kurulmuştur. FAYSEL İnşaat kurulduğundan bu güne Prefabrik bina,Konteynerden binalar,Çelik konstriksiyondan bina ve spor salonu,güvenlik çitleri ve dikenli tel uygulamaları olmak üzere bir çok projeyi başarıyla bitirmiş ve zamanında teslim etmiştir.

  Bunlarla birliikte son yıllarda Kanalizasyon, İçme Suyu ve Arıtma tesisleri kısacası Alt Ve Üst yapı inşaat sektörün de başarılı çalışmalarıyla özelikle Özbekistan da kendinden söz etirmeye başarmıştır.

  FAYSEL İnşaat 2001 yılın da başlarken projelerin tamamı ABD Askeri üslerinin bulunduğu Karshı/Özbekistan ,Bagram/ Afghanistan ve Bişkek /Kırgızistan olmak üzere değişik ülkelerde ABD üsleri içinde ki projelerin yapımını üstlenmiş ve sorunsuz olarak zamanında bitirmiş olup gerek Teknik mühendisler gerekse üs yetkilileri tarafından takdir karşılanmıştır. 

  FAYSEL İnşaat olarak ABD üslerinin dışında Dubai Emirliğine ait binalar,Otel, NATO binaları ve BM yardımları şemsiyesi altında Kıtgızistan Cumhuriyetinde yapılan Okul, Sağlık Ocakları işlerini de başarıyla bitirilmiştir.

  Faysel inşaatın Logistik birimi dünyanın ileri gelen Petrol ve Doğalgaz arama şirketleri olan PETRONAS, LUKOİL , vb firmalara logistik hizmetleri sunmuş olup, özelikle vasıflı vasıfsız eleman temini, yemek, temizlik, araç temini konusunda sorunsuz olarak tüm ihtiyaçların karşılanması noktasında yılların verdiği tecrübe ve birikime sahibiz.

  FAYSEL İnşaat son dönemlerde özelikle sanayi tesisleri konusunda gerek mühendislik gerekse ekipman makina parkurunu geliştirerek Tekstil sektörünün ana hammaddesi iplik üretim fabrika inşaatı sektörüne girerek SEVEN STAR JV.INDOROMA ve Compact Textile şirketinlerine ait Özbekistan'nın bir çok şehrinde 100.000 m2 kapalı alan Pamuk ipliği üretim tesisinleri inşa etmiş ve teslim etmiş bulunmaktayız.

  Sanayi tesisleri konusunda ki hedefimizi daha ileri taşıyarak Özbekistan / Taşkent ilinde NOBEL İLAÇ firmasına ait Penisilin üretim fabrikasının inşaatını da üstlenerek İlaç imalat tesisi inşaatı konusunda da başarılı çalışmalarımızı sürdürerek bilgi birikimi ve tecrübelerimize yeni sektörler katarak büyümeye devam etmekteyiz.

  FAYSEL İNŞAAT olarak SADE Firmasının üstlenmiş olduğu SEMERKAND Arıtma tesisin projesinde çalışarak Arıtma inşaatı konusunda da yetkinliğimizi kanıtlamış bulunmaktayız,aynı zamanda JİZZAK şehrinde yapımını AKELİK GROUP ve SHİNDONG ENERCOM firmalarının üstlenmiş olduğu kanalizasyon projelerinde de yer alarak Kanalizasyon inşası konusunda da başarılı çalışmalara imza atmıştır.

  FAYSEL İNŞAAT yönetimi ve bünyesinde bulunan Mühendisleriyle, Teknik Elemanlarıyla, Ekipman ve Makina parkıyla bilgi birikimi tecrübesiyle gerek inşaat gerekse Logistik hizmetleri konusunda Yeryüzünün hernoktasında hizmet vermeye ve büyümeye devam etmektedir.