93932

 • Hakkımızda

  FAYSEL İnşaat & Logistik Tekstil Gıda San. Tic. Ltd. Şti.

  1997 Yılında Bursa da kurulmuştur. FAYSEL İnşaat kurulduğundan bu güne Prefabrik bina,Konteynerden binalar,Çelik konstriksiyondan spor salonu,güvenlik çitleri ve dikenli tel uygulamaları olmak üzere bir çok projeyi başarıyla bitirmiş ve zamanında teslim etmiştir.

  FAYSEL İnşaatın yaptığı projelerin tamamı başta ABD Askeri üslerinin bulunduğu Karshı/Özbekistan ,Bagram/ Afghanistan ve Bişkek /Kırgızistan olmak üzere değişik ülkelerde sorunsuz olarak kullanılmakta olup gerek Teknik mühendisler gerekse üs yetkilileri tarafından takdir edilmiştir. 

  FAYSEL İnşaat olarak ABD üslerinin dışında Dubai devletine ait bina,NATO binaları ve BM yardımları şemsiyesi altında Türkiye Cumhuriyetinde yapılan Okul, Sağlık Ocakları işlerini de başarıyla bitirilmiştir.

  Faysel inşaatın Logistik birimi dünyanın ileri gelen Petrol ve Doğalgaz arama şirketleri olan PETRONAS, LUKOİL , vb firmalara logistik hizmetleri, özelikle vasıflı vasıfsız eleman temini, yemek, temizlik araç temini konusunda sorunsuz olarak tüm ihtiyaçlar karşılanması noktasında yılların verdiği tecrübe ve birikime sahibiz.

  FAYSEL İnşaat son dönemlerde özelikle sanayi tesisleri konusunda gerek mühendislik gerekse ekipman makina parkurunu geliştirerek Tekstil sektörünün ana hammaddesi iplik üretim fabrika inşaatı sektörüne girerek SEVEN STAR JV.INDOROMA şirketine aitÖzbekistan/Kokand ilinde 15.000 m2 kapalı alan Pamuk ipliği üretim tesisini inşa etmiş ve teslim etmiş bulunmaktayız.

  Sanayi tesisi konusunda hedefimizi daha ileri taşıyarak Özbekistan / Taşkent ilinde NOBEL İLAÇ firmasına ait Penisilin üretim fabrikasının inşaatını da üstlenerek İlaç imalat tesisi inşaatı konusunda da başarılı çalışmalarımızı sürdürerek bilgi birikimi ve tecrübelerimize yeni sektörler katarak büyümeye devam etmekteyiz.

  FAYSEL İNŞAAT bünyesinde bulunan Mühendisleriyle, Teknik Elemanlarıyla, Ekipman ve Makina parkıyla bilgi birikimi ,tecrübesiyle gerek inşaat gerekse Logistik hizmetleri konusunda Türkiye Cumhuriyetinde hizmet vermeye ve büyümeye devam etmektedir.

 • İletişim Bilgileri